skip navigation

Referee Game Assignments

Referee Assignments

DAY DATE TIME FIELD TEAMS AGE GROUP REFEREE
Monday 4-15 5:30 Field 4 KRUSH-ICE U7/8 Girls David Chule
Monday 4-15 5:30 Field 5 TSUNAMI-WAVE U7/8 Girls Tiffany H.
Monday 4-15 5:30 Field 6 STORM-TIDE U7/8 Girls Shahram Alavi
Monday 4-15 5:30 Field 7 RAIN-SURGE U7/8 Girls Steve Shearer
Monday 4-15 6:45 Field 4 COMETS-STARS U8 Boys David Chule
Monday 4-15 6:45 Field 5 GALAXY-SOLAR U8 Boys Tiffany H.
Monday 4-15 6:45 Field 6 MYSTIC-MAGIC U9/10 Girls Shahram Alavi
Monday 4-15 6:45 Field 7 SPIRIT-POWER U9/10 Girls Steve Shearer
Tuesday 4-16 5:30 Field 3 BURN-SMOKE U7 Boys Tulsa Orcutt
Tuesday 4-16 5:30 Field 4 HEAT-BLAZE U7 Boys Brayden Tre.
Tuesday 4-16 5:30 Field 5 FREEZE-THUNDER U9/10 Boys Von Alavi
Tuesday 4-16 5:30 Field 6 CYCLONES-LIGHTNING U9/10 Boys Jose Ramirez
Tuesday 4-16 5:30 Field 7 SWARM-RUSH U9/10 Boys Jocelyn K
THURSDAY 4-18 5:30 Field 4 KRUSH-WAVE U7/8 Girls David Chule
THURSDAY 4-18 5:30 Field 5 ICE-TIDE U7/8 Girls Beeta Hosseini
THURSDAY 4-18 5:30 Field 6 TSUNAMI-SURGE U7/8 Girls Jocelyn K
THURSDAY 4-18 5:30 Field 7 STORM-RAIN U7/8 Girls Jose Ramirez
THURSDAY 4-18 6:45 Field 4 COMETS-SOLAR U8 Boys David Chule
THURSDAY 4-18 6:45 Field 5 STARS-GALAXY U8 Boys Beeta Hosseini
THURSDAY 4-18 6:45 Field 6 MYSTIC-POWER U9/10 Girls Jillian M
THURSDAY 4-18 6:45 Field 7 MAGIC-SPIRIT U9/10 Girls Jose Ramirez
FRIDAY 4-19 5:30 Field 3 BURN-BLAZE U7 Boys Tulsa Orcutt
FRIDAY 4-19 5:30 Field 4 SMOKE-HEAT U7 Boys Jocelyn K
FRIDAY 4-19 5:30 Field 5 FREEZE-LIGHTNING U9/10 Boys Beeta Hosseini
FRIDAY 4-19 5:30 Field 6 THUNDER-RUSH U9/10 Boys Tiffany H.
FRIDAY 4-19 5:30 Field 7 CYCLONES-SWARM U9/10 Boys David Chule
MONDAY 4-22 5:30 Field 4 KRUSH-TIDE U7/8 Girls Jocelyn K
MONDAY 4-22 5:30 Field 5 WAVE-SURGE U7/8 Girls Beeta Hosseini
MONDAY 4-22 5:30 Field 6 ICE-RAIN U7/8 Girls David Chule
MONDAY 4-22 5:30 Field 7 TSUNAMI-STORM U7/8 Girls Shahram Alavi
MONDAY 4-22 6:45 Field 4 COMETS-GALAXY U8 Boys Jocelyn K
MONDAY 4-22 6:45 Field 5 SOLAR-STARS U8 Boys Beeta Hosseini
MONDAY 4-22 6:45 Field 6 MYSTIC - SPIRIT U9/10 Girls David Chule
MONDAY 4-22 6:45 Field 7 POWER - MAGIC U9/10 Girls Shahram Alavi
TUESDAY 4-23 5:30 Field 3 BURN-HEAT U7 Boys Jocelyn K
TUESDAY 4-23 5:30 Field 4 BLAZE-SMOKE U7 Boys Shahram Alavi
TUESDAY 4-23 5:30 Field 5 FREEZE-RUSH U9/10 Boys Tulsa Orcutt
TUESDAY 4-23 5:30 Field 6 LIGHTNING-SWARM U9/10 Boys David Chule
TUESDAY 4-23 5:30 Field 7 THUNDER-CYCLONES U9/10 Boys Jose Ramirez
THURSDAY 4-25 5:30 Field 4 KRUSH-SURGE U7/8 Girls Steve Shearer
THURSDAY 4-25 5:30 Field 5 TIDE-RAIN U7/8 Girls Tiffany H.
THURSDAY 4-25 5:30 Field 6 WAVE-STORM U7/8 Girls David Chule
THURSDAY 4-25 5:30 Field 7 ICE-TSUNAMI U7/8 Girls Jocelyn K
THURSDAY 4-25 6:45 Field 4 COMETS-STARS U8 Boys Steve Shearer
THURSDAY 4-25 6:45 Field 5 GALAXY-SOLAR U8 Boys Tiffany H.
THURSDAY 4-25 6:45 Field 6 MYSTIC-MAGIC U9/10 Girls David Chule
THURSDAY 4-25 6:45 Field 7 SPIRIT-POWER U9/10 Girls Jocelyn K
FRIDAY 4-26 5:30 Field 3 BURN-SMOKE U7 Boys Jocelyn K
FRIDAY 4-26 5:30 Field 4 HEAT-BLAZE U7 Boys Beeta Hosseini
FRIDAY 4-26 5:30 Field 5 FREEZE-SWARM U9/10 Boys Brayden Tre.
FRIDAY 4-26 5:30 Field 6 RUSH-CYCLONES U9/10 Boys David Chule
FRIDAY 4-26 5:30 Field 7 LIGHTNING-THUNDER U9/10 Boys Jose Ramirez
MONDAY 4-29 5:30 Field 4 KRUSH-RAIN U7/8 Girls Tiffany H.
MONDAY 4-29 5:30 Field 5 SURGE-STORM U7/8 Girls Jayden Young
MONDAY 4-29 5:30 Field 6 TIDE-TSUNAMI U7/8 Girls David Chule
MONDAY 4-29 5:30 Field 7 WAVE-ICE U7/8 Girls Steve Shearer
MONDAY 4-29 6:45 Field 4 COMETS-SOLAR U8 Boys Tiffany H
MONDAY 4-29 6:45 Field 5 STARS-GALAXY U8 Boys Jayden Young
MONDAY 4-29 6:45 Field 6 MYSTIC-POWER U9/10 Girls David Chule
MONDAY 4-29 6:45 Field 7 MAGIC-SPIRIT U9/10 Girls Steve Shearer
TUESDAY 4-30 5:30 Field 3 BURN-BLAZE U7 Boys Tulsa Orcutt
TUESDAY 4-30 5:30 Field 4 SMOKE-HEAT U7 Boys Jayden Young
TUESDAY 4-30 5:30 Field 5 FREEZE-CYCLONES U9/10 Boys Jocelyn K
TUESDAY 4-30 5:30 Field 6 SWARM-THUNDER U9/10 Boys Shahram Alavi
TUESDAY 4-30 5:30 Field 7 RUSH-LIGHTNING U9/10 Boys Beeta Hosseini