skip navigation

Futsal Schedules

U10 Girls Schedule

Jan 6 Jan 13 Jan 20 Jan 27 Feb 3 Feb 10 Feb 17 Feb 24
6:00pm 7:00pm 6:00pm 7:00pm 6:00pm 7:00pm 6:00pm 7:00pm
Eklund Brandt Brandt Brandt Brandt Brandt Brandt Eklund
Ganz Haarberg Eklund Eklund Ganz Eklund Ganz
Haarberg Ganz Heacock Ganz Ganz Haarberg Heacock
Heacock Haarberg Kunze Haarberg Heacock Kunze Heacock
Kunze Heacock Ortega Ortega Kunze Ortega Ortega Ortega
Schrock Kunze Schrock Schrock Schrock Schwaderer Schrock
Schwaderer Ortega Schwaderer Seim Schwaderer Schwaderer Seim
Van Horn Schwaderer Seim Trevino Trevino Trevino Trevino
Van Horn Seim Trevino Van Horn Van Horn Van Horn Trevino Van Horn
Vancura Vancura Van Horn Van Horn Van Horn Van Horn Van Horn
White White Van Horn White Vancura White Vancura
Zechmann Zechmann Vancura Zechmann White Zechmann Zechmann Zechmann
Seim Schrock

U10 Boys Schedule

Jan 6 Jan 13 Jan 20 Jan 27 Feb 3 Feb 10 Feb 17 Feb 24
7:00pm 6:00pm 7:00pm 6:00pm 7:00pm 6:00pm 7:00pm 6:00pm
Bergsten Abraham Abraham Abraham Abraham Abraham Bauer Abraham
Bickford Bauer Bauer Bauer Bickford Bauer Bergsten Bauer
Brinegar Brinegar Bergsten Bergsten Brinegar Bergsten Brinegar Bergsten
Eklund Eklund Bickford Bickford Eklund Bickford Eklund Bickford
Key Key Key Brinegar Key Brinegar Bickford Eklund
Koester Koerner Koerner Eklund Koerner Koerner Key
Kriger Koester Kriger Koerner Koester Koester Kriger
Nelson Ortega Nelson Koester Nelson Kriger Kriger Nelson
Rahe Rahe Ortega Kriger Rahe Nelson Ortega Ortega
Schade Schade Schade Nelson Schade Ortega Schade Rahe
Slaymaker Slaymaker Slaymaker Ortega Slaymaker Rahe Slaymaker Brinegar
EXTRA EXTRA EXTRA Rahe EXTRA EXTRA Slaymaker

U12 Girls Schedule

Jan 6 Jan 13 Jan 20 Jan 27 Feb 3 Feb 10 Feb 17 Feb 24
8:00pm 9:00pm No game 8:00pm 9:00pm 8:00pm 9:00pm 8:00pm
Bickford Dart Bickford Bickford Bickford Bickford Bickford
Dart Dzingle Dart Dart Dart Dzingle
Dzingle Maciejewski Helmbrecht Dzingle Dzingle Dzingle
Helmbrecht Miller Maciejewski Maciejewski Maciejewski
Miller Moomey Moomey Miller Maciejewski Maciejewski Miller
Moomey Orcutt Orcutt Moomey Miller Moomey
Orcutt Prascher Prascher Orcutt Moomey Prascher
Prascher Shultz-Ramer Shultz-Ramer Shultz-Ramer Orcutt Shultz-Ramer Prascher
Shultz-Ramer Simpson Simpson Simpson Prascher Simpson Shultz-Ramer
Simpson Thompson Thompson Thompson Simpson
Thompson Turner Turner Turner Turner Turner
Verzal Verzal Verzal Verzal Verzal Zechmann Verzal
Zechmann Zechmann Zechmann Zechmann Zechmann
Dart Helmbrecht Thompson

U12 Boys Schedule

Jan 6 Jan 13 Jan 20 Jan 20 Jan 27 Feb 3 Feb 10 Feb 17 Feb 24
9:00pm 8:00pm 8:00pm 9:00pm 9:00pm 8:00pm 9:00pm 8:00pm 9:00pm
Cole Borges Borges Brandt Borges Borges Brandt Borges Borges
Crittenden Brandt Brandt Cochran Cochran Brandt Cochran Brandt Cochran
Drackley Cochran Cochran Cole Cole Crittenden Cole Cole Crittenden
Frerichs Crittenden Cole Crittenden Deiger Deiger Crittenden Deiger Deiger
Hibberd Deiger Deiger Drackley Frerichs Drackley Drackley Drackley Hibberd
Kohtz Frerichs Drackley Kohtz Hibberd Hibberd Frerichs Frerichs Kohtz
Meier Kohtz Hibberd Kralik Kralik Kohtz Hibberd Hibberd Kralik
Molina Kralik Kralik Meier Meier Molina Kohtz Kralik Meier
Nelson Meier Molina Molina Molina Nelson Meier Nelson ROGGASCH
Padgett Nelson Padgett Nelson Padgett Padgett Poff Padgett Padgett
Poff Poff Roggasch Poff NELSON Poff Roggasch Roggasch Poff
Roggasch Smith Smith Roggasch Smith Smith Smith Smith